Hakkımızda

Öz Uzman Raf 1999 yılında faaliyete başlamış olup yaptığı işler ve faaliyetler ile raf sektöründeki emsallerine örnek olmuştur.

Öz Uzman Raf olarak ”müşteri memnuniyeti” ni ilke olarak kabul etmiş, bu ilkesel sorumluluk içerisinde ticari faaliyetini ve buna bağlı olarak da raf montaj ve raf üretim tekniklerini geliştirmeye devam etmiştir.

Çağımız ticaret hayatının vazgeçilmez konusu olarak hep gündemde olan raf ürünlerinin tanıtılması ve bu ürünlerin müşteriler için göz alıcı hale getirilmesi Öz Uzman Raf ürünlerinin çalıştığımız tüm sektörlerde bir köprü olduğunun göstergesidir. Bu çerçeveden bakıldığı takdirde yaptığımız işin ciddiyeti daha çok önem kazanmaktadır.

Bununla beraber; raf sektöründeki yeni teknolojik gelişmeler, yeni üretim araç ve gereçleri, çalışma mekânlarının çoğalması, Öz Uzman Raf’ın çağdaş yaklaşımlara yönelerek sürekli kendini yenilemesine esas teşkil etmiştir.

Bilişim teknolojisinin gelişimi, bilgisayar destekli çizim ve projelendirmenin yaygınlaşması da Öz Uzman Raf’ın raf konusundaki çalışmalarını kolaylaştırmış, yenilikçi ve işinde uzman kadrosu ile sektördeki yetkinliğini arttırmıştır.

Yenilenme, üretim alanlarını genişletme, yeni teknolojik gelişmelerden faydalanma ve ürünlerin kalite standartlarını en üst seviyeye çıkarmak her dönem için Öz Uzman Raf’ın temel hedefi olmuştur.

Öz Uzman Raf olarak sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterek ve sektördeki yenilikleri takip ederek raf ürünlerimizin dünya standartlarında üretilmesini sağlamak temel ilkemizdir.